جشن بزرگ آب و تاب

جشن بزرگ آب و تاب

گردهمایی تابستانه فرهنگی و ترویجی “آب و تاب” به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و در جهت آموزش صرفه جویی در مصرف آب در تابستان با حضور ٧٠٠ کودک و نوجوان حامی آب مناطق ٢و ۵ و ۶ شهر تهران و خانواده آنان با هدف بسط فرهنگ مدیریت مصرف آب و مشارکت موسسه فرهنگی آبفای استان تهران وهمکاری دبیرخانه دائمی کودک و انرژی سه شنبه ٢٠ تیرماه در تالار آبگینه برپاشد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کودک و انرژی، طی این مراسم ایمان ستارزاده، معاونان و جمعی از مدیران آبفای منطقه ٣ و مدیران روابط عمومی مناطق حضور به هم رسانده و ضمن تقدیر از دانش آموز، پریشاد کشاورز نگارنده و طراح کتاب؛ دوستی با آب ٣ تن از مشترکین کم مصرف مناطق ٢، ۵، ۶تهرانی و برگزیدگان مسابقه نقاشی و داستانک مدارس غرب و شمال غرب تهران با موضوع آب نیز با اهدای لوح تقدیر، تندیس این گردهمایی و هدایایی مورد قدردانی قرار گرفتند.

این برنامه شاد و فرهنگی با نمایش و شعرخوانی و مسابقه سعی در  آگاه سازی و ترویج مدیریت الگوی مصرف آب در تابستان توسط دانش آموزان و خانواده ها و بذل توجه آنها نسبت به کمبود آب، اجرا شده است .

در این گردهمایی بروشورهایی با عنوان آب و تاب ۱، {شامل ۱۴ توصیه ویژه صرفه جویی در مصرف آب در تابستان} و اقلام آموزشی که توسط شرکت آبفای منطقه ۳ تهران تهیه شده است بین کودکان و نوجوانان حاضر در مراسم توزیع گردید.”

برای دیدن عکس های بیشتر اینجا کلیک کنید

Untitled-11 copy

 

Untitled-55 copy