باشگاه دانش آموزی حامیان آب

«باشگاه مجازی حامیان آب» با هدف همگرایی و یکپارچه سازی  اعضاء و تشکیل یک نهاد پویای دانش آموزی طراحی و راه اندازی شده است.

دانش آموزان با عضویت در باشگاه حامیان آب، رسماً به عنوان یک حامی آب شناخته و معرفی می گردند.

  • «دانش آموزان عضو باشگاه مجازی حامیان آب ، ضمن برخورداری از هدایا و جوائز متنوع در جشنها و مراسم های پیش بینی شده طرح ملی حامیان آب شرکت می نمایند.»
  • باشگاه مجازی حامیان آب با ارائه مطالب متنوع آموزشی و ترویجی در قالبهای متنوع سمعی و بصری اطلاعات خود را به دانش آموزان منتقل نموده تا دانش آموزان نیز این آموزه ها و اطلاعات را به دیگر دوستان و همسالان خود منتقل نمایند.
  • باشگاه مجازی حامیان آب ، یک «تشکل فراگیر دانش آموزی» را در جهت تبیین اهداف ترویجی و فرهنگی تشکیل می دهد و این تشکل فراگیر می تواند در آینده بسیار نزدیک زمینه ساز ایجاد بستری جامع و گسترده با موضوع فرهنگ آب در کشور شود.

 

دانش آموز عزیز:

شما می توانید به اعضاء «باشگاه مجازی حامیان آب» بپیوندید. برای عضویت در این باشگاه و بهره مندی از خدمات ارزنده باشگاه حامیان آب کافیست «فرم ثبت نام باشگاه» را تکمیل و مراحل ثبت نام را بصورت کاملاً رایگان انجام نمائید.

ضمناً شما میتوانید با «عضویت در کانال تلگرامی باشگاه حامیان آب» از اخبار و اطلاعیه های این باشگاه زودتر از دیگران مطلع شوید.

برای پیوستن به جمع اعضای باشگاه دانش آموزی حامیان آب اینجا کلیک کنید.

 

با عضویت در باشگاه حامیان آب:

۱. کارت باشگاه دانش آموزی دریافت می کنی.

۲. از حامیان آب فعال محسوب می شوی.

۳. و از همه مهم تر برای جشنواره حامیان آب دعوت می شوی.