ارتقای سامانه اطلاعات مکانی آب و فاضلاب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در جلسه کمیته راهبردی G.I.S این شرکت بر بالابردن ظرفیت‌ داده‌ها و اطلاعات مکانی در شرکت‌های زیرمجموعه و رفع کمبودها و اشکالات آن‌ها تاکید کرد.

محمدرضا بختیاری بهره‌گیری از اطلاعات و دستاوردهای سایر سازمان‌ها و نهادهای شهری از جمله سازمان کنترل ترافیک تهران را در ارتقای هر چه بیش‌تر پروژه G.I.S شرکت ضروری دانست.

او ضمن تاکید بر پشتیبانی همه‌جانبه طرح‌های G.I.S شرکت افزود: شرکت‌های فاضلاب و تامین و تصفیه به لحاظ اهمیت و گستره وسیع خدمات و فعالیت‌شان نیازمند بالاترین سطح بهره‌گیری از سامانه اطلاعات مکانی هستند.

در ادامه این نشست آرش محمودی مدیر دفتر نظارت بر اطلاعات G.I.S شرکت فعالیت‌های انجام شده در حوزه‌های مختلف آن دفتر اعم از ایجاد پایگاه داده مکانی، توسعه نرم افزاری و سخت‌افزاری و کاربردهای عملیاتی آن در حوزه‌های بهره‌برداری و مهندسی و توسعه و هم‌چنین تاثیر آن بر بالا بردن سرعت رسیدگی به حوادث را تشریح کرد.

محمودی ضمن تاکید بر ارتباط پایدار با برخی سازمان‌ها و نهادهای شهری از آمادگی این دفتر برای تبادل اطلاعات با سایر سازمان‌ها خبر داد.

گفتنی است اعضای کمیته راهبردی G.I.S شرکت شامل قائم‌مقام، معاونان، رئیس مرکز سامانه ارتباطات مردمی ۱۲۲ و اطلاعات G.I.S، مدیر دفتر نظارت بر سامانه ارتباطات ۱۲۲، مدیر دفتر حراست، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و مدیران عامل شرکت‌های فاضلاب، تامین و تصفیه، آبفای جنوب شرقی و آبفای منطقه ۵ هستند و ریاست کمیته را مدیرعامل آبفای استان تهران برعهده دارد.

نظری بدهید